Центр дополнительного образования "Дарын"

 

Мероприятия с талантливыми учениками в регионе 

Өткізілетін шаралар

Мерзімі

Қам-тыла-тын бала саны

Кезең

Жауаптылар

1

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі

4-6 қаңтар

450

Облыстық

А.Тогузбаева

2

Олимпиада резерв мектебі

10-16 қаңтар

80

Облыстық

Р.Насипова

3

Х облыстық Мақатаев оқулары

24-26 қаңтар

17

Облыстық

Б.Биялиева

4

Облыстық турнир «Импульс» 5-8 сынып

28-30 қаңтар

72

Облыстық

Р.Насипова

5

Х облыстық «Бесінші элемент» 
(«Пятый элемент»)  интеллектуалды ойын-сайыс

4-5 ақпан

54

Облыстық

Р.Насипова

6

«Зерде» ғылыми жоба  олимпиадасының  облыстық кезеңі

11-15 ақпан

400

Облыстық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

Б.Биялиева

7

Республикалық ғылыми жоба конкурсы

13-16 ақпан

229

Республикалық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

Б.Биялиева

8

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Ұлы дала саздары» балалар музыка және өнер мектептерінің білім алушылары – жас музыканттардың фестиваль-байқауы

19-20 ақпан

300

Облыстық

А.Сисенбаева

9

Жаратылыстану-математика бағытындағы пәндер бойынша жасөспірімдер арасындағы  Республикалық олимпиада (юниорская)

25-27 ақпан

10

Республикалық

Р.Насипова

 

10

«Зерде» ғылыми жоба олимпиадасының республикалық кезеңі

25 ақпан

75

Республикалық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

Б.Биялиева

11

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Театрдың ғажайып әлемі» театр өнерінің фестиваль-конкурсын ұйымдастыру

27 ақпан

54

Облыстық

 

 

А.Сисенбаева

 

 

12

ХІV облыстық «Intel-junior» бастауыш сынып оқушыларына арналған олимпиада

28 ақпан-2 наурыз

72

Облыстық

Р.Насипова

Б.Биялиева

13

Республикалық Әбіш оқулары

5 наурыз

10

Республикалық

Б.Биялиева

14

Облыстық  "Яссауи" олимпиадасы

4-6 наурыз

72

Облыстық

Б.Биялиева

15

Жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың облыстық құрама командасын дайындау

4-10 наурыз

55

Облыстық

А.Тогузбаева

 

16

Облыстық

Қ. Сатпаев атындағы олимпиадасы

11-13 наурыз

3

Облыстық

Р.Насипова

 

 

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық Қадыр оқулары

13-15 наурыз

40

Облыстық

Б.Биялиева

18

Республикалық Жаутыков олимпиадасы

13

наурыз

5

Республикалық

А.Тогузбаева

 

19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Ақ шағала» би ұжымдары арасындағы фестиваль-конкурс

14 наурыз

167

Облыстық

А.Сисенбаева

20

Республикалық Инфоматрикс олимпиадасы

19 наурыз

3

Республикалық

А.Тогузбаева

21

Республикалық Азия техникалық олимпиадасы

20 наурыз

6

Республикалық

А.Тогузбаева

22

Облыстық Махамбет оқулары

19-21 наурыз

1

Облыстық

Б.Биялиева

23

Республикалық Мақатаев оқулары

20 наурыз

1

Республикалық

Б.Биялиева

24

Республикалық  «Театрдың ғажайып әлемі» театр өнерінің фестиваль-конкурсы

24-27 наурыз

7

Республикалық

А.Сисенбаева

25

Облыстық «Тарих ата» олимпиадасы

26-28 наурыз

85

Облыстық

Б.Биялиева

26

Жалпы білім беретін пәндер бойынша оқушылардың Республикалық олимпиадасының Республикалық кезеңіне облыс командасының қатысуы

25 наурыз – 2 сәуір

55

Республикалық

А.Тогузбаева

27

Республикалық Жолдасбеков олимпиадасы

28-30 наурыз

6

Республикалық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

28

Республикалық  «Ұлы дала саздары» балалар музыка және өнер мектептерінің білім алушылары- жас музыканттардың фестиваль-байқауы

25-30 наурыз

24

Республикалық

А.Сисенбаева

29

Республикалық "Яссауи" олимпиадасы

27 наурыз

5

Республикалық

Б.Биялиева

30

Облыстық жалпы білім беретін мектептердің 5-8 сынып оқушыларына арналған «Ғылым- эксперименттен басталады» ғылыми-танымдық зерттеушілік турнирі

8-10 сәуір

72

Облыстық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

31

Облыстық «Жұлдызай» мүмкіндігі шектеулі балалар фестивалі

9-11 сәуір

262

Облыстық

А.Сисенбаева

32

Облыстық "Зерде" интеллектуалды олимпиадасы

10-15 сәуір

2216

Облыстық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

Б.Биялиева

33

Облыстық  Сардар олимпиадасы

15-18 сәуір

54

Облыстық

А.Тогузбаева

34

Республикалық Қадыр оқулары

17 сәуір

6

Республикалық

Б.Биялиева

35

Облыстық «Адам, жер, ғарыш» олимпиадасы

22-24 сәуір

90

Облыстық

 

Р.Насипова

36

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Рухты  батырлар  ұрпағымыз» облыстық батырлар жыры байқауы

22-26 сәуір

36

Облыстық

А.Тогузбаева

Б.Биялиева

А.Сисенбаева

37

Облыстық  «Қазақстан балалары шекарасыз әлемде!» балалар киносы шығармашылық фестивалі

22-25 сәуір

30

Облыстық

А.Сисенбаева

38

Облыстық  «Ақберен» олимпиадасы

29-30 сәуір

204

Облыстық

Б.Биялиева

39

Облыстық «Blitz» олимпиадасы ағылшын тілінде

2-4 мамыр

90

Облыстық

Б.Биялиева

40

Республикалық  «Ақшағала» би ұжымдары арасындағы фестиваль-конкурс

2-5 мамыр

9

Республикалық

А.Сисенбаева

41

Облыстық информатика пәнінен олимпиада

13-15 мамыр

90

Облыстық

Р.Насипова

42

Облыстық Мағжан Жұмабаев оқулары

15-17 мамыр

72

Облыстық

Б.Биялиева

43

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық   Абай оқулары

20-22 мамыр

72

Облыстық

Б.Биялиева

 

44

Облыстық «Тәлімгер мектебі» жас көшбасшылар мен мектеп тәлімгерлеріне арналған семинар-тренинг

21-24 мамыр

80

Облыстық

А.Сисенбаева

45

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында балалар мен жастардың музыкалық ансамблдерінің шеруі (Балалар күніне)

31 мамыр

1 маусым

3000

Облыстық

А.Сисенбаева

46

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жұлдызды 100 бала» мәдени-  танымдық  жазғы өсу векторы мектебі

5-7 маусым

100

Облыстық

А.Сисенбаева

47

Республикалық  «Қазақстан балалары шекарасыз әлемде!» балалар киносы шығарашылық фестивалі

6-9 маусым

10

Республикалық

А.Сисенбаева

48

Олимпиада резерв мектебі

10-16 маусым

80

Облыстық

Р.Насипова

49

«Жас эрудиттер»
олимапиада жеңімпаздарының бейімді мәдени-танымдық ауысымы

10-16 маусым

102

Облыстық

А.Сисенбаева

50

«Алтын белгi» белгісін табыс ету рәсімін ұйымдастыру және өткізу

14 маусым

16

Облыстық

А.Тогузбаева

51

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Өрімтал жас тілшілер» жазғы мәдени-танымдық ауысым

19-25 маусым

81

Облыстық

А.Сисенбаева

52

«Үш тұғырлы тіл» бейіні бойынша қазақ, орыс ағылшын тілдер бойынша үздік оқушыларына резерв оқу жаттығуын ұйымдастыру

28 маусым – 4 шілде

100

Облыстық

А.Сисенбаева

53

«IT - camp»  жазғы  мәдени-танымдық ауысымы

8-14 шілде

100

Облыстық

А.Сисенбаева

 

 

54

«Өзіңді таны»  мүмкіндіктері шектеулі дарынды балаларға арналған интеллектуалды олимпиада

12 шілде

79

Облыстық

А.Тогузбаева

55

ХVІІІ Республикалық Абай оқулары

28 тамыз

4

Республикалық

Б.Биялиева

56

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  көшбасшылар облыстық слеті. "Жас ұлан" облыстық байқау. "Жас қыран"

/7 бағыт бойынша/

12 қыркүйек

80

Облыстық

А.Сисенбаева

57

Областной русскоязычный интеллектуальный турнир по обучению чтению по-настоящему «Чтение как увлекательное занятие»

16-18 қыркүйек

84

Облыстық

Б.Биялиева

58

Балалар қоғамдық ұйымдары көшбасшыларының республикалық слеті

24 қыркүйек

25

Республикалық

А.Сисенбаева

59

Республикалық Махамбет оқулары

23 қыркүйек

1

Республикалық

Б.Биялиева

60

Облыстық А.Тайманов атындағы математикалық регата

5-11 сынып

30 қыркүйек- 23 қазан

476

Облыстық

Р.Насипова

61

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында "Алтын қазына" көркем және сәндік қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығының облыстық көрме байқауы

9-10 қазан

30

Облыстық

А.Сисенбаева

62

ХІ Президенттік  олимпиаданың облыстық және online кезеңдері

11 қазан

144

Облыстық

А.Тогузбаева

Р.Насипова

63

VІІІ облыстық «Жарқын болашақ» интеллектуалды  лингвистикалық турнир

12 қазан

170

Облыстық

А.Тогузбаева

ДБАМ

«Білім-Инновация»

64

Республикалық Ақберен олимпиадасы

15 қазан

6

Респуб-ликалық

Б.Биялиева

65

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған шығармаларының облыстық сайысы

16 қазан

75

Облыстық

Б.Биялиева

66

Республикалық Мағжан Жұмабаев оқулары

17 қазан

4

Республикалық

Б.Биялиева

67

Республикалық «Тарих ата» олимпиадасы

18 қазан

15

Республикалық

Б.Биялиева

68

Республикалық Қ.Сатпаев атындағы олимпиадасы

21-23 қазан

3

Республикалық

Р.Насипова

69

«Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқушылардың Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі

28-30 қазан

54

Облыстық

Б.Биялиева

70

Облыстық «Апельсин» физика-техникалық турнирі. 9-11 сынып

30 қазан-

8 қараша

162

Облыстық

Р.Насипова

 

71

"Алтын қазына" көркем және сәндік қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығының республикалық көрме байқауы

31 қазан-3 қараша

7

Республикалық

А.Сисенбаева

72

Олимпиада резерв мектебі

4-10 қараша

80

Облыстық

Р.Насипова

73

Өзін-өзі тану  пәні бойынша  оқушылардың  олимпиадасының  Республикалық кезеңіне қатысу

5-7 қараша

3

Республикалық

Б.Биялиева

74

Республикалық «Бастау» олимпиадасы

11 қараша

8

Республикалық

Б.Биялиева

75

Жаратылыстану математика бағытындағы пәндер бойынша жасөспірімдер арасындағы  Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі (юниорская)

11-14 қараша

180

Облыстық

Р.Насипова

76

Республикалық «Blitz» олимпиадасы ағылшын тілінде

13 қараша

10

Республикалық

Б.Биялиева

77

Республикалық «Адам, жер, ғарыш» олимпиадасы

14 қараша

8

Республикалық

А.Тогузбаева

 

78

Президенттік олимпиаданың қорытынды кезеңіне қатысу

13-15 қараша

8

Республикалық

А.Тогузбаева

79

Республикалық Сардар олимпиадасы

20 қараша

3

Республикалық

А.Тогузбаева

80

Республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңі

21-22 қараша

229

Республикалық

А.Тогузбаева

81

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Ақжайық жас дарыны» Облыс әкімі А. Көлгіновпен 2019 жылғы республикалық, халықаралық олимпиадалар мен конкурстарының жеңімпаздарымен кездесу

22 қараша

60

Облыстық

А.Тогузбаева

 

82

Республикалық «Жарқын болашақ» интеллектуалды лингвистикалық турнирі

25 қараша

10

Республикалық

А.Тогузбаева

ДБАМ «Білім-Инновация»

83

Облыстық Әбіш оқулары

25-27 қараша

180

Облыстық

Б.Биялиева

84

Ресей Федерациясы шекаралас – Астрахань, Волгоград, Оренбург, Самара, Саратов – облыстарының мектеп оқушылары қатысуымен ІХ облыстық «Жеті құпия» ашық көпбағытты интеллектуалды турнир

27-29 қараша

72

Облыстық

Б.Биялиева

85

Жалпы білім беретін пәндерден  оқушылардың Республикалық олимпиадасының мектепшілік кезеңі

28 қараша

18719

Облыстық

А.Тогузбаева

86

ҚР Тәуелсіздік күніне арналған шығармаларының республикалық сайысы (сырттай)

29 қараша

10

Республикалық

 

Б.Биялиева

 

 

87

Жалпы білім беретін пәндерден  оқушылардың Республикалық олимпиадасының  аудандық (қалалық) кезеңі

5-6 желтоқ-

сан

5943

Облыстық

А.Тогузбаева

88

Республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңі /онлайн/

12-13 желтоқ-сан

229

Облыстық

А.Тогузбаева

89

Қазақстан Республикасының Елбасы атынан шырша мерекесі

24 желтоқ-сан

180

Облыстық

А.Сисенбаева


 

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында өткізілетін іс-шаралар жоспары

 

 

Өткізілетін шаралар

Мерзімі

Қам-тыла-тын бала саны

Кезең

Жауаптылар

1

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Ұлы дала саздары» балалар музыка және өнер мектептерінің білім алушылары – жас музыканттардың фестиваль-байқауы

19-20 ақпан

300

Облыстық

А.Сисенбаева

2

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Театрдың ғажайып әлемі» театр өнерінің фестиваль-конкурсын ұйымдастыру

27 ақпан

54

Облыстық

 

 

А.Сисенбаева

 

3

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық Қадыр оқулары

13-15 наурыз

40

Облыстық

Б.Биялиева

4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық «Ақ шағала» би ұжымдары арасындағы фестиваль-конкурс

14 наурыз

167

Облыстық

А.Сисенбаева

5

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Рухты  батырлар  ұрпағымыз» облыстық батырлар жыры байқауы

22-26 сәуір

36

Облыстық

А.Тогузбаева

Б.Биялиева

А.Сисенбаева

6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыстық   Абай оқулары

20-22 мамыр

72

Облыстық

Б.Биялиева

 

7

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында балалар мен жастардың музыкалық ансамблдерінің шеруі (Балалар күніне)

31 мамыр

1 маусым

3000

Облыстық

А.Сисенбаева

8

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жұлдызды 100 бала» мәдени-  танымдық  жазғы өсу векторы мектебі

5-7 маусым

100

Облыстық

А.Сисенбаева

9

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Өрімтал жас тілшілер» жазғы мәдени-танымдық ауысым

19-25 маусым

81

Облыстық

А.Сисенбаева

10

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  көшбасшылар облыстық слеті. "Жас ұлан" облыстық байқау. "Жас қыран"

/7 бағыт бойынша/

12 қыркүйек

80

Облыстық

А.Сисенбаева

11

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында "Алтын қазына" көркем және сәндік қолданбалы өнер бойынша балалар шығармашылығының облыстық көрме байқауы

9-10 қазан

30

Облыстық

А.Сисенбаева

12

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында  «Ақжайық жас дарыны» Облыс әкімі А. Көлгіновпен 2019 жылғы республикалық, халықаралық олимпиадалар мен конкурстарының жеңімпаздарымен кездесу

22 қараша

60

Облыстық

А.Тогузбаева 

© ЦЕНТР ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ "ДАРЫН"

© 2022 Все права защищены

город Уральск,  п. Деркуль ул. Лагерная 7

8 (747) 609-6683; 8 (747) 134-1793; 2 (175) 33; 2 (181) 40

8(7112)218117